Hledání pravdy

by - července 26, 2017


Rozhodla jsem se vyjít vstříc několika hlasům, které se po ukončení MJMK z řad čtenářů ozvaly. Zůstal nespočet nezodpovězených otázek, které některé z vás třeba ještě pálí, nedají jim spát, nebo je jen malinko hlodají někde v koutku mysli.

Máte nějakou takovou? Pak vás jistě potěší následující oznámení. Rozhodla jsem se odpovědět na všechny všetečné dotazy, které vás k MJMK napadají. Takže neváhejte, kdo chce, ať promluví nyní, nebo mlčí navždy.

Své dotazy můžete směřovat na tři místa:
1) sem do komentářů pod článek
2) do soukromých zpráv na wattpadu
3 do soukromých zpráv na facebooku

Vaše otázky můžou směřovat na cokoliv: od postav, k zápletkám, motivům, chybám v ději až k procesu psaní nebo mému duševnímu zdraví. Všechny si je poctivě zapíšu a na všechny se pokusím odpovědět v jednom článku v následujících dnech.
Takže, ptejte se, je to nejspíš jediná možnost (kromě osobního setkání), kdy ještě budu o MJMK mluvit! :)

You May Also Like

6 Comments

 1. Ahoj Kat,
  tak to je super, že jsi se rozhodla vyhovět nám čtenářům a dát nám odpovědi na naše otázky!
  Zrovna čtu II. díl trilogie a tak mě napadlo... někde jsi psala, že Salazarovu moc jsi připsala na poslední chvíli, je to tak? Věděla jsi už tehdy, že to bude jedna z hlavních zápletek III. dílu? Plánovala jsi tu zápletku dopředu nebo to byl nápad "jen tak"?
  A poslední otázka... Můžeme se od tebe dočkat Tvé vlastní tvorby? Nějaký ten román? Ráda bych si ho určitě přečetla!

  Kdybych teď měla vypsat všechny otázky. co mě sužují, vydala bych knihu :). Je toho tolik, na co bych se Tě chtěla zeptat, ale jakmile chci tu otázku zformulovat... Doufám, že se Tě budeme moct zeptat dodatečně...

  Sandra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za otázky! :) Ptát se můžete pořád a kdykoliv, ale tohle jsem jen nabídla jako možnost, aby byly odpovědi snadno dohledatelná a na jednom místě. :)

   Vymazat
 2. Ahoj Kat, moc bych se chtěla zeptat kdy zveřejníš- pro nás co máme zamluvenou knihu MJMK- cenu, kdy přijde , jak přijde atd.. Vůbec nechci otravovat nebo na tebe tlačit ale MJMK je zatím nejlepší knížka hned po Harrym Potterovi....

  Kája☺

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Kat, já bych se chtěla zeptat: v Autorské poznámky k MJMK jsi psala, pokud se tedy nemýlím, že jsi si psala seznam pro a proti, aby ses rozhodla, s kým nakonec Laura skončí, ale s výsledkem jsi nebyla spokojena :D Ukážeš nám někdy ten seznam? Nebo se s námi alespoň podělíš, jak dopadl?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Božská otázka! :) Velmi díky, ráda odpovím!

   Vymazat