Dodatkové knihy

by - února 02, 2017

Dodatkové knihy slouží k rozšíření příběhu a jejich děj je v souladu s příběhem trilogie. Všechny doporučuji jen těm, kteří se nachází ve III. části.

~••~

Mé jméno, má krev: dodatky k trilogii

Tohle není ucelená kniha, nýbrž soubor několika jednorázových povídek vztahujících se k FF trilogii Mé jméno, má krev.
Nejedná se tedy o pokračování v pravém slova smyslu. Kniha nemá pevný řád, každá povídka se týká jiné postavy v jiném časovém úseku a je také jinak dlouhá. Určeno především čtenářům znalých trilogie, jelikož se zaměřím na vlastní postavy. Najdete zde události v trilogii zmíněné, ale nepopsané, události utajované, ale i ty, které se ještě nestaly. 
Obsahuje spoilery - pokud jste nečetli aktuální publikovanou kapitolu ve III. části, může povídka umístěná zde vyzrazovat část děje, ke které jste se prozatím nedostali. Čtěte proto na vlastní odpovědnost. Každá kapitola bude na začátku pečlivě označena datem, které Vám objasní, k jaké části se vztahuje. Knihu najdete zde.

Mé jméno, má krev: Druhý život Loly Blackové

Jedno zaváhání, jedno zdánlivě banální rozhodnutí, které by nadobro změnilo celou budoucnost. Jak by vypadal kouzelnický svět, kdyby se Laura Blacková 1. května 1998 neotočila k Prasinkám zády? Kdyby Harry Potter v bitvě o Bradavice padl a lord Voldemort by zůstal u moci? Jak by se změnily životy všech přeživších? A dalo by se proti zlu vůbec bojovat? Speciální bonusová povídka je alternativním pokračováním navazujícím na závěr druhého dílu trilogie Mé jméno, má krev. Přijměte mé pozvání do světa, kde není místo pro mudlovské šmejdy a krvezrádce. Do světa, kde je každý odpůrce nového režimu krutě potrestán. Do světa, kde jedna dívka obětuje to nejcennější, aby zachránila celý kouzelnický lid před zkázou. Knihu najdete zde.

Mé jméno, má krev: čtyřiadvacet vánočních příběhů


Nahlédněte do světa trilogie Mé jméno, má krev skrze čtyřiadvacet krátkých vánočně laděných příběhů - veselých, nostalgických, zábavných i smutných. Povídka vznikala jako adventní kalendář, na každý den od prvního prosince 2016 až do Vánoc byl určen jeden příběh. Knihu najdete zde.

You May Also Like

0 Comments