O trilogii

by - února 02, 2017

Mé jméno, má krev je třígenerační fanfiction povídka ze světa Harryho Pottera, která na ploše více jak čtyřiceti let sleduje osudy několika hrdinů. Od první války až k návratu lorda Voldemorta, dokonce k událostem odehrávajícím se dvacet let od druhé války. Příběh o přátelství, zradě, lásce a tíze osudu. Poznáte, že dobré jméno nebo čistá krev není vždy to nejdůležitější...

Trilogie je v současné době již dokončená a najdete ji pod mým profilem na wattpadu. V létě 2017 by měla vyjít v podobě e-knih zde na blogu.

~••~


Mé jméno, má krev I

Pobertové právě nastupují do 7. ročníku v Bradavicích. Pán Zla sílí. Schyluje se k první válce. Okolnosti je donutí dospět rychleji, než by si přáli. Zdá se, že nad kouzelnickým lidem se stahují mračna. Před zkázou Vás nezachrání nic, než dobré jméno a čistá krev. Ale co když svoji rodinu nenávidíte? Co když nosíte jméno, které se Vám příčí? Máte šanci změnit svůj osud? Voldemort buduje svoji armádu Smrtijedů mezi bradavickými žáky. Bellatrix Blacková a Lucius Malfoy se hrdě k jeho služebníkům hlásí. Sirius Black a James Potter jimi opovrhují a staví se na stranu Fénixova Řádu. Jenže pak jsou tu tací, kteří Znamení Zla nenosí dobrovolně.
Jak válka ovlivnila osudy několika kouzelnických rodů, než Voldemort padl?


Mé jméno, má krev II

Pán zla se vrátil. A je mocnější víc než před čtrnácti lety.
Brumbál svolává Fénixův řád, který je postaven před těžkou zkoušku. Jak bojovat proti největšímu černokněžníkovi všech dob, když v jeho návrat zbytek kouzelnického světa nevěří? Podaří se jim ochránit Harryho Pottera?
Stará přátelství prochází velkými zkouškami, nově navázané vztahy jsou křehčí, čím víc Voldemort nabírá na síle. Jaká tajemství vyplují napovrch? A kdo na čí straně ve skutečnosti stojí?


Mé jméno, má krev III

Od poslední války s Pánem zla uplynulo dvacet let, během kterých celá kouzelnická společnost prošla mnohými změnami. Válka tak strašná, že poznamenala dvě generace kouzelníků a čarodějek, jejichž děti nemají tušení, kolik úsilí rodiče vynaložili a kolik toho obětovali, aby byl pro ně svět bezpečnější. Jenže dá se zlo skutečně porazit? A pokud ne, budeme schopni se mu znovu postavit?
Azkaban po dvou desítkách let otevírá své brány a pouští na svobodu bývalé Smrtijedy. V Bradavicích se mezitím schyluje k významné mezinárodní soutěži a před novou generací hrdinů stojí několik výzev a velkých dobrodružství. Všichni pociťují tíhu jmen, která nesou. Jakými činy se mohou vyrovnat svým rodičům? Znamená ještě něco v novém světě čistá krev? Nebo se kouzelnický svět po pádu lorda Voldemorta nadobro změnil?

~••~

Návod, v jakém pořadí číst MJMK:

Trilogie

Mé jméno, má krev I
Mé jméno, má krev II 
Mé jméno, má krev III 


Dodatkové knihy

Mé jméno, má krev: dodatky k trilogii
Druhý život Loly Blackové 
24 vánočních příběhů

Bonusy

Jak vzniká Mé jméno, má krev 
Jeden den ve světě Mé jméno, má krev 

(všechny dodatky a bonusy doporučuji číst po II. části, obsahují spoilery)You May Also Like

0 Comments